O nas

O Textil Uniwersal Euro "Eurodom"

Textil Uniwersal Euro "Eurodom" na rynku deweloperskim funkcjonuje od 2006 roku. Naszym celem od zawsze było i nadal jest tworzenie domów oraz budynków usługowo-mieszkalnych najwyższej jakości.

Nasze inwestycje tworzymy z myślą o Państwa potrzebach, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że zakup własnej nieruchomości to bardzo ważna decyzja.

Lokalizacje naszych inwestycji wybieramy w najpopularniejszych dzielnicach, z w pełni rozwiniętą infrastrukturą miejską. Staramy się , aby wyróżniał nas wysoki standard wykonania.

Wybierane przez nas projekty charakteryzują się przemyślaną i funkcjonalną architekturą zapewniającą mieszkańcom komfort i wygodę. Zawsze współpracujemy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi.

Zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z wysoka jakością materiałów budowlanych i wykonania mają za zadanie zapewnić Państwu zarówno komfort użytkowania jak również niskie koszty eksploatacji.

Pierwszą inwestycją Textil Uniwersal Euro "Eurodom" był budynek usługowo- mieszkalny w Sieradzu przy ulicy Jana Pawła II 52 o powierzchni 7200 m2.

Obecnie kończymy prace remontowe w naszej inwestycji przy ulicy Piotrkowskiej 212/214 w Łodzi. Przeznaczenie budynku: usługowo- handlowe.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją- osiedlem Wczasowa Łagiewniki Park. Osiedle zamknięte 18 domów w zabudowie bliźniaczej w otoczeniu parku łagiewnickiego. Zakończenie pierwszego etapu budowy już w październiku 2018 roku